• 0(312) 418 0 888
  • info@aryaisitme.com.tr
  • WhatsApp Hattı: 0(532) 131 56 74

Randevu Alın0(532) 131 56 74

Mail Adresiinfo@aryaisitme.com.tr

AdresKocatepe Mah. Mithatpaşa Cad. No:70/1 Kızılay / Ankara

By: admin

Phonak İşitme Cihazlarının Faydaları

Phonak, her tür işitme kaybı hastası için çeşitli işitme cihazı modelleri sunar. Bununla birlikte, işitme cihazlarının birkaç ortak faydası vardır, örneğin:

Daha İyi Müzik Performansı – Phonak’ın işitme cihazları, müzik dinlemek ve müzik dinlemek için mükemmel olan yüksek kaliteli ses üretimi sunar. Genellikle işitme duyusunu kaybetmeye başlayan müzisyenlerin ve sanatçıların tercihi. Phonak’ın bazı modelleri telefonunuzda, bilgisayarınızda veya TV’nizde müzik dinlemek için kablosuz kulaklık görevi görebilir.

Otomatik Ayar – PhoSense işitme cihazları, AutoSense OS’lerine dayanarak, her zaman en iyi performansı sunmak için dinleme ortamınıza otomatik olarak algılar ve ayarlar. Phonak işitme cihazları sürekli olarak en iyi performansa göre ayarlanarak ayarları kendiniz değiştirmenize gerek kalmadan daha fazla anlayış ve farkındalık sunar.

Cihaz Bağlantısı – Bluetooth mikrofonlar, TV ses vericileri ve telefon aksesuarları gibi çeşitli aksesuarlarla ve ikincil cihazlarla Phonak’ın işitme cihazları bağlantı ve yetenek açısından çok çeşitli olanaklar sunar.

Birçok Seçenek – Hiçbir insan aynı duruşmaya sahip değildir ve aynı durum işitme kaybından muzdarip insanlar için de geçerlidir. Phonak’ın çok çeşitli cihazları ve seçenekleri, derin veya atipik işitme kaybınız olsa bile işitme cihazınızın ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlar.

Yaşamaya Değer Anılarınız Duymak İçin Hemen Bizi Arayın

Bir Phonak işitme cihazının yaşamınızda size nasıl fayda sağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bugün Arya İşitme ile iletişime geçin. Sertifikalı Odyologlarımız işitme duyunuzu test edecek ve sizin için hangi tür işitme cihazının doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olacaktır. Randevu almak için bizi 0(554) 292-8976 numaralı telefondan arayın veya daha fazla işitme haberi ve tavsiye için Facebook sayfamızı ziyaret edin.

Call Now ButtonHemen Arayın
Arya İşitme Destek
1
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by