• 0(312) 418 0 888
  • info@aryaisitme.com.tr
  • WhatsApp Hattı: 0(532) 131 56 74

Randevu Alın0(532) 131 56 74

Mail Adresiinfo@aryaisitme.com.tr

AdresKocatepe Mah. Mithatpaşa Cad. No:70/1 Kızılay / Ankara

By: admin Genel

Audéo B™-Direct

Tüm cep telefonlarına ve TV’nize doğrudan bağlanabilen işitme cihazları. İşitme cihazlarınız tüm cep telefonlarına doğrudan bağlanabildiğinde, hayat devam eder. Gelişmiş teknolojisi sayesinde Phonak Audéo B-Direct, tüm Bluetooth® telefonlara* doğrudan bağlanmanıza olanak tanır. iOS, Android veya başka telefon olması farketmez. Yalnızca işitme cihazlarınızla eşleştirin ve arama yapın – bu kadar basit!

İşitme cihazlarınız eller-serbest arama yapmanıza izin verdiğinde, hayat devam eder


Phonak Audéo B-Direct, telefon görüşmeleri için sesinizi almak üzere dahili mikrofonlarını kullanarak bir Bluetooth kablosuz kulaklığı gibi çalışır. Artık telefonun çaldığını doğrudan işitme cihazlarında duyabilirsiniz.

Aynı zamanda Audéo B-Direct üzerindeki düğmeye basarak gelen çağrıları cevaplama veya reddetme seçeneğine de sahipsiniz. Odanın diğer tarafında olsanız bile telefonunuza ulaşmak zorunda değilsiniz – işte bu gerçekten eller-serbest özelliğidir.

İşitme cihazlarınız doğrudan sinema gecesine bağlandığında, hayat devam eder

Phonak Audéo B-Direct, Phonak TV Connector adında yeni bir kompakt multimedya cihazı aracılığıyla TV’nize veya stereo sisteminize kolayca bağlanır.

Bu tak ve kullan çözümü, işitme cihazlarınızı kablosuz kulaklıklara dönüştürür, böylece en sevdiğiniz TV programlarının ve filmlerinin keyfini mükemmel stereo ses kalitesinde çıkarabilirsiniz.1

Call Now ButtonHemen Arayın
Arya İşitme Destek
1
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by